Economist

DELACO DISTRIBUTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura evidenta contabila a stocurilor, a relatiilor cu tertii, a trezoreriei si evidenta veniturilor si cheltuielilor
- inregistreaza incasarile si platile in valuta conform extrasului de cont
- Opereaza incasarile si platile in numerar conform registrului de casa
- inregistreaza facturi de prestatii furnizori
- Intocmeste situatii si rapoarte financiar-contabile si verifica corelarea acestora

CERINTE

- studii superioare economice de contabilitate;
- experienta anterioara de munca minimum 3 ani
- cunoasterea standardelor nationale si internationale de contabilitate;
- cunoasterea legislatiei fiscale
- experienta in utilizarea sistemului informatic ERP
- experienta in audit

Delaco este unul dintre principalii furnizori de produse lactate pentru marile retele de magazine si ai comertului traditional
(Metro, Carrefour, Billa, Selgros, Plus, Kaufland, Profi, Artima, Cora, Mega Image, ...).
Gama larga de produse este comercializata sub marcile DELACO , DEL , ZOTT si BERGADER.
Compania noastra este in plina dezvoltare, si de aceea dorim in permanenta sa ne completam echipa, recrutand profesionisti care impartasesc valorile noastre si care sunt gata sa contribuie la succesul companiei noastre.