Economist

Cambric Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Auditor intern:
-Verifica balanta lunara.
-Intocmeste urmatoarele situatii: operatiuni Banca–Casa (Balance Sheet), furnizori, raport de gestiune marfa.
-Depune Declaratiile la Administratia Financiara.
-Intocmeste bugetul de venituri/cheltuieli.
-Intocmeste diverse situatii cerute de firma de contabilitate.
-Intocmeste diverse contracte cu furnizori, clienti, etc.
-Mentine relatia cu institutiile externe, banca, furnizorii si colaboratorii fimei.
-Supervizeaza activitatea de contabilitate primara.
-Verifica statele de plata.
-Inventariaza mijloacele fixe si obiectele de inventar.

CERINTE

Studii universitare economice de specialitate.
Minim 3 ani de experienta in domeniul financiar-contabil.
Cunostinte medii de operare cu pachetul MsOffice.
Cunostinte medii de limba engleza.
Cunoasterea legislatiei in domeniu.
Persoana responsabila, meticuloasa, ordonata, cu o buna capacitate de planificare si alocare a timpului, dedicata si cu capacitate buna de interrelationare.

BENEFICII OFERITE

Recompensare in acord cu nivelul activitatii prestate.
Mediu de lucru profesionist si placut.

Cambric Consulting Romania ofera din 1989, servicii de proiectare asistata de calculator si analiza cu element finit, pentru firme de renume din industria auto si aerospatiala. Avem filiale in Massachusetts, Illinois, Anglia, Germania, Armenia si Romania (din 1997 Brasov, Craiova), sediul central al companiei se afla in Statele Unite - Salt Lake City, Utah. Portofoliu nostru cuprinde firme de varf din SUA si UE: Caterpillar, Ford, Parker, Perkins, Sulzer etc.
Va invitam sa petreceti cateva minute pentru a explora www.cambric.com