DJ

Ramada Brasov-H.P. TOWER S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Elaborarea programelor de spectacol
- Pregatirea spectacolelor (propune solutii pentru iluminat si sonorizare, verifica echipamentul de sonorizare, revizuieste sistemele de sonorizare),
- Amplasarea aparaturii si sistemelor pentru sunet,
- Asigurarea sonorizarii spectacolului,
- Participarea la desfasurarea spectacolelor (asigura suportul muzical al spectacolului, evalueaza potentialul publicului, intretine atmosfera de spectacol),

CERINTE

- Experienta in domeniu minim 3 ani.
- Mapa de CD formata
- Limba engleza nivel conversational

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, mediu de lucru profesionist.

Situat la intrarea in Brasov, aproape de zona comerciala a orasului, hotelul Ramada Brasov este primul si singurul hotel ce apartine unui lant international care exceleaza prin calitatea si profesionalismul serviciilor oferite.
Puteti aplica aici sau puteti trimite CV-ul la hr@ramadabrasov.ro
www.ramadabrasov.ro