Director Tehnic-Brasov

Adecco Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

-organizeaza si conduce Departamentul Tehnic
-implementeaza strategii si politici de dezvoltare tehnica a companiei
-elaboraea de studii si proiecte pentru asimilarea produselor noi si modernizarea celor existente
-actioneaza pentru eficientizarea productieisi reducerea costurilor de productie

CERINTE

-studii superioare tehnice
-experinta mangeriala intr-o companie cu productie industriala
-cunostiinte de proiectare(AUTOCAD, Mechanical Desktop)
-cunoasterea limbii franceze
-bune abilitati de cominucare, dinamic, bun conducator de oameni, deschidere spre nou si inovatie

Avand deschise peste 6.600 de birouri in 70 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectie si recrutare, gestiune de personal temporar sau permanent, calcul salarial si testare. Adecco in Romania este la momentul actual lider de piata, cu birouri deschise in 8 orase, si reusind in 2005, urmare a cererilor inregistrate, sa ofere candidatilor sai peste 2.500 de noi locuri de munca.