DIRECTOR PRODUCTIE - BRASOV

SC TRENKWALDER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea departamentului de productie;
- Imbunatatirea continua a procesului de productie, produselor si procedurilor;
- Planificarea personalului si a utilajelor necesare;
- Urmarirea utilizarii rationale a resurselor materiale si financiare;

CERINTE

- Studii medii / superioare;
- Experienta de minim 2 ani pe un post similar;
- Operare PC (Word, Excel) - nivel mediu;
- Abilitati de coordonare si leadership;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant!

DESCRIEREA FIRMEI

Clientul nostru activeaza in industria alimentara;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi.