DIRECTOR PRODUCTIE

HUMANGEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea activitatii departamentului productie si si implicarea activa in lucrarile companiei;
- Gestionarea resurselor materiale si umane pentru finalizarea lucrarilor in termen si cu respectarea standardelor de calitate;
- Reprezentarea companiei in relatiile cu beneficiarii lucrarilor, subcontractori sau alti colaboratori;
- Colaborarea cu departamentele companiei pentru realizarea obiectivelor ;

CERINTE

Candidatul ideal pentru acest post trebuie sa:
- Studii superioare profil electric(electrotehnica/electroenergetica);
- Cunoasteea soft-urilor specializate de proiectare instalatii electrice(capacitate de a citi planuri si scheme electrice ) si de operare MS Office (Word, Excel);
- Cunoasterea, la nivel conversational a unei limbi straine (engleza, franceza, germana)preferabil engleza;
- Cursuri de management
- Posesor carnet auto cat.B
- Minim 5 ani intr-un post similar : coordonare lucrari de constructii monaj instalatii electrice in santier, coordonare colectiv productie peste 100 persoane

Companie multinationala din domeniul resureslor umane, noi suntem cei care iti oferim solutiile juste adaptate nevoilor tale.