Director General

Dima Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza activitatea in cadrul companiei
- analizeaza,avizeaza studiile de marketing,
- supervizeaza activitatile de prospectare piata, atragere de noi clienti, service clienti,
- dezvoltarea personalului din subordine, gestionarea cat mai eficienta a resurselor umane si financiare,
- participa la intocmirea bugetului anual de venituri si cheltuieli,
- urmareste lunar realizarea indicatorilor de performanta prevazuti in BVC

CERINTE

- Experienta intr-un post de director general minim 2 ani
- Experienta relevanta in domeniul comercial si administrativ
- Experienta relevanta in gestionarea bugetelor,
- Studii superioare economice/tehnice,
- Foarte bune abilitati de comunicare, persuasiune, vanzare,
- Abilitati de coordonare,
- Limba engleza cel putin nivel conversational,
- Permis categ B,
- Operare PC - pachetul Office.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet motivational atractiv, bonusuri de performanta.

Dima Consulting Group este o firma specializatain activitati de:
selectiesi recrutare personal
evaluaresi interventie organizationala
traininguri
cursuri de calificare si specializare
elaboraresi implementare sisteme de management al performantelor
evaluarea angajatilor

Aparuta pe piatain 1996, Dima Consulting Group a crescut de la an la an, astfelincat,in prezent este lider regionalin domeniul Consultanteiin Resurse Umane.

Printre colaboratorii DCG enumeram: Delcar, Micomis, Krontour, Nova Pan, Kronmat, Metabras, Dietal Roumanie, Antrax Distribution Group, Maximo, Oneves, Wella Romania, Swisspor Ploie?ti, Romdil Baia Mare, Subrina Professional Ia?i, JWC Romania, Mapei Romanias.a.

***CLIENTUL NOSTRU ESTE O CUNOSCUTA COMPANIE CU ACTVITATE IN DOMENIUL PRODUCTIEI SI COMERCIALIZARII MATERIALELOR DE CONSTRUCTII