DIRECTOR GENERAL

AVICOLA BRASOV

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Conduce si coordoneaza activitatea sectoarelor interne – financiar contabil, administrativ, logistic, de productie (abator, ferme)
•Dezvolta si implementeaza strategiile de business ale societatii, evalueaza implementarea planurilor operationale la nivelul sectoarelor
•Asigura indeplinirea obiectivelor de productie si standardelor de calitate in colaborare cu echipa de management
•Monitorizeaza rezultatele financiare, indicatorii de performanta si identifica sectoarele care necesita reduceri de costuri sau programe de dezvoltare
•Determina necesarul de personal, aproba derularea politicii de resurse umane

CERINTE

•Studii superioare
•Experienta minim 3 ani în management de productie
•Foarte bune calitati de conducere si coordonare
•Abilitati de comunicare, diplomatie si capacitatea de a motiva oamenii
•Atitudine pozitiva, orientare spre rezultate ?i performanta
•Viziune strategica si capacitate de implemententare a proiectelor
•Capacitatea de a analiza, interpreta indicatori economici si de productie
•Permis categoria B
•Domiciliu stabil în localitatea Bra?ov sau in proximitate

BENEFICII OFERITE

•Pachet salarial si de beneficii deosebit
•Masina de serviciu, telefon mobil, laptop

SOCIETATE COMERCIALA AFLATA IN PROCES DE MODERNIZARE SI RETEHNOLOGIZARE