Director export/ comercial

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Crearea unui plan de actiune cu termenele limita aferente.
Realizarea unui studiu de piata prealabil cu privire la principalii concurenti, analiza swot.
ntretinerea relatiilor comerciale cu clientii existenti si largirea nr. de parteneri externi.
Promovarea intergului catalog de export.
Negocierea de contracte cu clientii.
Marirea echipei de reprezentanti comerciali

CERINTE

Vorbiti fluent engleza si franceza(avantaj).
Dati dovada de o buna capacitate de analiza si sinteza.
Aveti minim 5 ani experienta in activitati de export.
Disponibilitate pentru deplasari dese si lungi in strainatate.
Posesor permis conducere categoria B de minim 5 ani.

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a lucra intr-un sector in plina expansiune in Romania in cadrul unei grup international puternic.
Autonomie si libertate de organizare.
Libertatea de a dezvolta o viziune pe termen lung.

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul consultantei in resurse umane. Avem sedii in tari ca Germania, Franta, Rusia, China si Romania.
Compania a fost infiintata in anul 1989 si de-a lungul timpului si-a construit o experienta bogata in domeniul automotiv si al distributiei, avand parteneri nationali si multinationali de renume.
In intampinarea dorintelor dumneavoastra de a avea un viitor profesional cat mai bun, asteptam candidaturile dumneavoastra si ne angajam in a va oferi sansa de a lucra pentru partenerii nostri.