Director Executiv Adjunct

DSS BRASOV

Job expirat

RESPONSABILITATI

Bibliografia si actele necesare participari la concurs sunt expuse pentru candidati la sediul Directiei de Servicii Sociale Brasov, str. M. Kogalniceanu nr. 23 bl. C7, et. 3.
Informatii se pot obtine la DSS - Serviciul Resurse Umane sef serviciu Adina Tierean, et. 1, camera 101, orele 8,30 - 16,30, tel. 0268-547719.
Dosarul complet cu actele necesare pentru concurs se va depune la Agentia Nationala a Functionarilor Publici, str. Smardan nr. 3, sector 3, Bucuresti, d-na Referent Andra Negulescu, pana cel tarziu la data de 02.04.2008
Probele scrise se vor sustine in data de 15.04.2008, ora 10.00, la sediul ANFP, str. Smardan nr. 3, Bucuresti, interviul si testarea aptitudinilor pentru calculator in 16.04.2008 ora 14.00.
Relatii suplimentare tel 021-3150484

CERINTE

Studii universitare de licenta abslolvite cu diploma, respectiv studii superioare de lunga durataabsolvite cu diploma de licernta sau echivalenta, in stiinte economice sau juridice, asistenta sociala sau sociologie.
Vechimea in specialitatea studiilor necesare pentru exercitarea functiei publice este de minimum 5 ani
Cunostinte operare PC - nivel mediu

DESCRIEREA FIRMEI

SERVICIUL SOCIAL