DIRECTOR ADJUNCT MEGAMARKET TRIDENT MEDIAS

MEGAMARKET TRIDENT MEDIAS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste planificarea lunara a angajatilor si pontajul lunar;
- Aduce la cunostinta angajatilor Notele interne, Decizii sau alte Dispozitii emise de conducerea societatii;
- Face informarea personalului nou angajat, aducandu–le la cunostinta prevederile R.O.I ,notele interne, procedurile de lucru si celelalte acte emise de societate;
- Transmite serviciului Resurse Umane cererile de incetare a activitatii, concedii fara plata, concedii de odihna, vizate de seful ierarhic si directorul de magazin;
- Mentine contactul cu institutiile regionale;
- Participa la activitatile de deschidere si inchidere a magazinului;
- Supervizeaza asigurarea de catre angajati a functionalitatii spatiului de vanzare si depozitare, urmareste prezentarea optima a marfurilor din punctul de vedere al plasarilor, etichetarilor, caracteristicilor;
- Realizeaza, prin sondaj, controlul tehnic de calitate pentru marfa receptionata in magazin;
- Supervizeaza receptia calitativa si cantitativa si verifica prin sondaj termenele de valabilitate, respectarea termenelor de livrare;

CERINTE

- experienta relevanta pe o pozitite de conducere;
-abilitati manageriale;
-aptitudini interrelationale, comunicare, organizare;
-persoana activa, dinamica;

DESCRIEREA FIRMEI

www.tridenttranstex.ro