Director Adjunct - magazin Brasov

Best Corporate Labour Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Organizează şi coordonează activitatea magazinului
• Duce la îndeplinire obiectivele economice ale companiei
• Cunoaște sortimentele și serviciile disponibile în sectorul său de activitate
• Răspunde pentru implementarea și asigurarea priorității reprezentate de Jobul nr. 1 (vânzare)
• Răspunde pentru stocuri, disponibilitatea mărfurilor și indicatorii sectorului său de activitate
• Raportează disciplinar directorului de magazin
• Are în subordine lucrători comerciali, casieri, şefi de raion

CERINTE

• Studii superioare sau formare economică
• Experiență în domeniu, pe o pozitie similara, de minim 3 ani
• Mobilitate
• Persoană sociabilă, serioasă, responsabilă
• Capacitate de soluționare a problemelor
• Bună cunoaştere a conceptelor de asigurare a calităţii

We are a friendly company with a personal approach to recruitment. We endeavour to treat all of our candidates how we ourselves would wish to be treated and we make every effort not to waste your time or make any false promises of work that we cannot deliver upon.