DIRECTOR ADJUNCT MAGAZIN

Hard Discount

Job expirat

RESPONSABILITATI

-stabileste si dezvolta strategia de vanzari pe termen mediu si lung a supermarketului;
-evalueaza periodic performantele in vanzare, evolutia fata de obiective, luand masuri, daca este cazul, de adaptare a acestora la tendintele de dezvoltare a pietei;
- asigura dezvoltarea si implementarea unui standard inalt de profesionalism in imaginea supermarketului, atitudine fata de clienti si mod de lucru;
-raspunde de managementul personalului din subordine, respectand politica de RU la nivel de companie;
-se implica in administrarea supermarketului.

CERINTE

- studii economice constituie avantaj;
- experienta in domeniul retail - constituie avantaj;
- abilitati de leader, abilitati de a coordona un grup de angajati;
- gandire strategica, orientat spre rezultate;
- dinamism;
- persoana organizata, cu initiativa;
- experienta in gestiune.

BENEFICII OFERITE

- 2600 Ron + bonus trimestrial si anual in functie de indeplinirea obiectivelor;
- bonuri de masa;
- posibilitatea de a promova in cadrul societatii

DESCRIEREA FIRMEI

Retea de supermarketuri Hard Discount Brasov
www.hard-discount.ro