DIRECTOR ADJUNCT HYPERMARKET TRIDENT SFANTU GHEORGHE

TRIDENT TRANS TEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- supervizarea departamentului adminstrativ si casieriei;
- eficientizarea managementului suprafetelor de vanzare;
- emite rapoarte periodice de activitate catre directorul de magazin si administrator;
- asigura indeplinirea planului de vanzari;
- controlul modului cum este gestionata marfa;
- gestionarea mijloacelor fixe;
- rezolvarea problemelor de personal in colaborare cu Departamentul de Resurse Umane.

CERINTE

- experienta relevanta pe o pozitie de conducere;
- studii superioare, de preferinta economice;
- abilitati excelente deplanificare, comunicare;
- disponibilitate la program prelungit;
- atitudine rezolutiva.
-cunoasterea limbii romane si maghiare

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial competitiv, in concordanta cu performanta;
- mediu de lucru dinamic si modern;
- posibilitati de dezvoltare a carierei.

GRUPUL DE FIRME TRIDENT, Divizia Big Retail cu capital exclusiv romanesc, va invita sa aplicati pentru urmatoarea pozitie: DIRECTOR ADJUNCT HYPERMARKET TRIDENT SFANTU GHEORGHE