Coordonator zonal

Isra Center

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonator zonal pentru realizarea studiilor de piata si sondajelor de opinie la nivelul zonei de resedinta.
Responsabilitati:

- intretinerea si dezvoltarea retelei zonale de operatori de interviu;
- realizarea training-urilor periodice pentru operatorii de interviu;
- organizarea unor discutii de grup;
- activitati administrative legate de organizarea discutiilor de grup;
- coordonarea activitatii de colectare a datelor in teren;
- verificarea datelor colectate;
- realizarea situatiei zilnice cu privire la activitatea de intervievare si colectare a datelor.

CERINTE

- student/absolvent studii superioare, preferabil sociologie,psihologie sau marketing;
- foarte buna capacitate organizatorica;
- persoana dinamica, cu abilitati dezvoltate de comunicare si relationare;
- capacitate de administrare a resurselor umane si materiale;
- responsabilitate;
- capacitatea de a lucra sub stres, cu termene limita si respectarea acestora;
-experienta in domeniu.

BENEFICII OFERITE

-echipa tanara;
-training la fiecare proiect

ISRA Center Marketing Research a fost fondata pe piata din Romania in martie 2001. Compania este in totalitate o companie cu capital strain (Israel), ceea ce permite investitii permanente in oameni, tehnologie si informatie.
ISRA Center Marketing Research este in prezent unul dintre liderii pietei de cercetare de piata, desfasurand sute de proiecte (atat calitative cat si cantitative) cu privire la o gama larga de marci si produse.