Coordonator/Trainer Centru Regional Timisoara, Cluj, Brasov

International Service Group Personnel Management SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea produselor educationale ale centrului in Licee/Universitati, Institutii
Publice/Companii;
- Vanzari persoane fizice (intocmirea si prezentarea ofertei, inscrierea propriu-zisa la
cursuri / examene);
- Largirea portofoliului de clienti pentru judetele Timis, Cluj, Brasov;
- Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu acestia;
- Participarea la incheierea si negocierea contractelor;
- Urmarirea platilor efectuate;
- Intocmirea de rapoarte de vanzare;
- Efectuarea de studii comparative de piata;
- Conceperea si implementarea de noi strategii, planuri de marketing;
- Participarea la dezvoltarea imaginii firmei in regiunea alocata.

CERINTE

- Student sau absolvent al unei facultati de profil economic/tehnic (cu posibilitatea de a sustine examenele sau de a frecventa laboratoarele la facultate), de preferinta membri ai unei Ligi Studentesti care au deja notiuni fundamentale in ceea ce priveste organizarea unui eveniment, prezentarea unei oferte;
- Engleza: nivel avansat;
- Cunostinte PC (Office - nivel mediu), cunstinte elementare in ceea ce priveste retelele de calculatoare, instalare sisteme de operare, MS Office si a aplicatiilor de testare pentru limbi straine.

Lider pe piata austriaca in domeniul recrutarii on-line, ISG Personnel Management furnizeaza SOLUTII COMPLETE in domeniul resurselor umane la standarde europene, recunoscute si verificate in peste 10 ani de experienta.