COORDONATOR LOGISTICA

SC General Pyt SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura necesarul de materiale necesare productiei;
- programeaza productia;
- coordoneaza activitatile depozitului de materiale finite;
- supervizeaza activitatea departamentului de transport.

CERINTE

- experienta intr-un post similar;
- abilitati de organizare si de conducere;
- abilitati de negociere;
- cunostinte de limba engleza;
- carnet de conducere cat. B.

BENEFICII OFERITE

- se ofera salariu MOTIVANT.

GENERAL PYT a fost infiintata in anul 1992, la Brasov, si are ca obiect de activitate cometul cu aparate electronice si electrocasnice.

In prezent gama de produse este alcatuita din televizoare, aspiratoare, sisteme home cinema, DVD-uri, videorecordere, GPS-uri, si urmeaza ca pana la finele anului 2007 gama de produse sa se diversifice treptat adaugandu-se noi articole precum: aparate foto, telefoane mobile si fixe etc.

In acest moment societatea are 2 puncte de lucru cu depozit (Brasov, Bucuresti) si peste 300 firme colaboratoare. Din categoria societatilor colaboratoare fac parte atat magazinele de profil cat si clienti.