Coordonator Departament Resurse Umane

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza activitatea de recrutare si selectie, evaluarea anuala, alcatuieste planul de training.
- Intocmeste documentele lunare pentru plata salariilor;
- Introduce in programul de salarizare datele necesare calculului salarial (modificari salarii, concedii, pontaj, etc);
- Genereaza rapoarte specifice si verifica toate datele in detaliu pentru corectitudinea si conformitatea acestora, transmite raportari specifice catre angajati si/sau managementul companiei
- Centralizeaza documente specifice departamentului de resurse umane si salarizare: rapoarte, memo-uri, adrese, cereri, instiintari;
- Intocmeste documente si declaratii catre institutii publice/private;
- Gestioneaza si actualizeaza in permanenta evidenta salariatilor;
- Reprezinta societatea in relatiile cu CAS, CASS, ANOFM, ITM

CERINTE

- Atestat inspector resurse umane;
- Experienta de operare Charisma - obligatoriu
- Minim 3 ani experienta intr-o pozitie similara;
- Cunostinte utilizare PC (MS Office);
- Cunostinte de contabilitate;
- Persoana foarte organizata, ordonata, atenta la detalii, cu abilitati de comunicare, planificare si organizare;
- Persoana orientata spre rezultat, cu abilitati de lucru in echipa si rezistenta la stres;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv