Consultant Vânzări

HEALTHUP S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sunteți candidatul nostru dacă:
Ai experienta in vanzari sau servicii
Vorbești și română și rusă la nivel conversațional-Obligatoriu
Gata pentru deplasari săptămânale de afaceri.
* Prezența drepturilor cat.B și a mașinii este doar binevenită

Responsabilitati:
Participarea la expoziții și prezentările produsului
Consiliază clienti si menține un raport în sistemul CRM
Menține standardele companiei

CERINTE

Conditii:
Salariu decent din prima zi.
Lucru în echipă interesant și stabil.
Plăți săptămânale de la 400 la 700 euro (in crestere)
Oportunitatea de a vizita alte orașe din România și nu numai. (Transport, Cazare din contul companiei)

Îngrijirea sănătății unei persoane moderne trebuie să aibă o bază științifică și să respecte legile naturii. Suntem o companie care urmează acest principiu, străduindu-ne să îmbunătățim calitatea vieții clienților noștri.
Produsele noastre sunt complexe naturale high-tech prezentate sub diferite forme (capsule, siropuri etc.) si concepute pentru a mentine functiile organismului uman, sanatatea buna si longevitatea activa.