CONSILIER JURIDIC

S.C. PRODLACTA S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-tine evidenta tuturor inscrisurilor cu valoare juridica a societatii;
-analizeaza si vizeaza incheierea contractelor intre societate si terti/angajati;
-reprezinta interesele societatii in fata organelor de judecata;
-urmareste permanent modificarile de legislatie si pune la dispozitia compartimentelor noile informatii;
-consiliaza conducerea societatii si compartimentele functionale cu privire la corectitudinea si legalitatea masurilor intreprinse in activitate.

CERINTE

-studii superioare de specialitate;
-minim 3 ani experienta in litigii comerciale si de munca;
-constituie avantaj experienta intr-o societate comerciala;
-cunostinte de operare PC.

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant si posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesionist.

S.C. Prodlacta S.A. din Brasov este o firma cu traditie si renume in domeniul productiei si distributiei de produse lactate si inghetata.