Consilier financiar/Unit Manager

CIG Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

-crearea si mentinerea unei baze de date cu clientii si potentiali clienti;
- contactarea clientilor si potentialilor clienti;
- promovarea serviciilor financiare
-incheierea contractelor aferente si obtinerea de referinte/recomandari;
- servisarea portofoliului de clienti nou creat si obtinut.

CERINTE

-studii medii sau superioare finalizate.
- bune abilitati de comunicare, organizare, spirit de initiativa;
- bune aptitudini de prezentare, negociere, vanzare;
- capacitate de analiza si orientare spre rezultate;
- spirit intreprinzator, dornic de castiguri mari
- dorinta permanenta de perfectionare si avansare in cariera;
- nu necesita experienta in domeniu

BENEFICII OFERITE

- cursuri de specialitate sustinute de profesionisti
- cursuri de pregatire si dezvoltare; programe motivationale
Venit lunar format din:
- suma fixa
- comisioane
- bonusuri de management
- bonusuri trimestriale

Sa muncesti cu noi inseamna sa fii dinamic, prompt, curios si in permanenta dispus sa experimentezi noi solutii. Este o mentalitate proactiva care genereaza idei inovative. Dinamismul si promtitudinea in decizii lucreaza in tandem cu flexibilitatea si abilitatea de adaptare la schimbare