CONSILIER CREDITE

RAIFFEISEN BANCA PENTRU LOCUINTE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va oferim oportunitatea de a demara o cariera in conditii foarte avantajoase:
-Produs financiar modern
- posibilitatea de a vinde mai multe tipuri de produse competitive pe piata financiara romaneasca, cum ar fi:
- contracte de economisire creditare; - credite bancare
- necesar mare de imbunatatire a conditiilor de locuit
- posibilitatea de a deveni independent financiar in cadrul Serviciului Consiliere Financiara al Bancii.

CERINTE

- Ambitia de a acumula experienta si de a promova;
- Capacitate de a se incadra intr-o activitate cu specific strict bancar;
- Capacitatea de a conduce o echipa de vanzari;
- Calitati de lider si dorinta de a reusi in viata, prin propriile sale forte!
- Spirit de echipa, deschidere catre nou si catre oameni;
- Abilitatea de a invata si aplica metode de intermediere a produselor financiar – bancare.

BENEFICII OFERITE

- Bonusuri si comisioane atractive
- Trainig-uri de specialitate gratuite pt fiecare nivel de cariera
- O cariera de succes influentata de munca in echipa si cea personala
- Posibilitatea unei cariere in domeniul bancar

Banca de prestigiu international, firma de consultanta de afaceri si de consultanta personala, selecteaza personal in vederea colaborarii cu cea mai puternica banca in domeniul locativ din lume.
Prima institutie financiara din Romania in domeniul economisirii si creditarii in domeniul locativ din Romania, isi extinde echipa de consiliere si vanzari in domeniul bancar si selectioneaza persoane pentru postul de Consilieri Financiar-Bancari.-Credite