Companie multinationala selecteaza Macaragii

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania BANCA DE JOBURI, avand peste 15 ani experienta in recrutarea si plasarea fortei de munca in Romania si strainatate recruteaza Macaragii pentru o companie multinationala specializata in fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice.

Acest proiect de recrutare se adreseaza persoanelor muncitoare, cu experienta pe pozitia de Macaragiu, acestea avand posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii multinationale, de renume mondial, la standardele cele mai ridicate de siguranta, calitate si performanta.

Activitatea se desfasoara in Judetul Brasov, in apropierea Orasului Brasov.

Responsabilitati:
- Descarcarea materiei prime si stivuirea acesteia in magazia de material
- Alimentarea masinii de debitat profile cu pachete de tevi
- Mutarea tevilor sau pachetelor de tevi in apropierea utilajelor
- Incarcarea produselor in camion
- Orice alte sarcini relevante postului.

Program de lucru:
8 ore/zi, Lucru in 3 schimburi
5 zile/saptamana
24 zile concediu/an

Avantajele postului:
- Salariu atractiv
- Activitate in cadrul unei echipe de profesionisti
- Bonuri de masa pentru fiecare zi lucrata
- Asigurarea gratuita a transportului la locul de munca din Brasov, Codlea, Zarnesti, Rasnov, Ghimbav si de la locul de munca
- Angajari urgente in cadrul unei companii de prestigiu
- Asigurare medicala.

CERINTE

Documente necesare pentru inscriere:
- CV+ poza
- Acte de studii
- Permis de conducere
- Autorizatie ISCIR
- Alte diplome/certificate/atestate relevante
- Fisa de evaluare

Alte cerinte:
- Experienta minim 3 ani vechime pe o pozitie similara
- Este obligatorie detinerea permisului de conducere si a autorizatiei ISCIR (calificare macara pod rulant cu comanda la sol).

Personalitatea preferata:
- Respectarea obligatiilor
- Atentie la detalii
- Initiativa
- Atitudine pozitiva de lucru
- Capacitate de concentrare si analiza
- Abilitati de comunicare
- Perseverenta.

BENEFICII OFERITE

Bonusuri acordate:
- Bonuri de masa
- Transport asigurat
Din Brasov (Uzina2 Carfil, capat Saturn, Racadau, Metrom, Gara, Bartolomeu) si din Codlea,Zarnesti, Rasnov, Ghimbav

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in tara si in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare etc. ).
5. Recrutare si plasare de personal in tara.

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .