Colaborator Capsio

Global Research

Job expirat

RESPONSABILITATI

Plecând de la necesitatea de tratament pentru întreaga familie, Global Research a aconstruit o gama destinată intregii familii. Gripa, răceala, alergie, sinuzita,migrena, otita sunt numai cateva din preocupările avute in vedere. Pentru toate acestea avem un remediu si el se numeste Capsio.
Alatura-te echipei Capsio in promovarea acestor produse revolutionare!
Ai experienta cu produse naturiste, vrei sa fi propriul tau patron?
Trimite cateva cuvinte despre tine la adresa iulian.tecu@capsio.eu si hai sa purtam o discutie!
Merita nu vei fi dezamagit!

CERINTE

Experienta anterioara in farmaceutice, vanzari naturiste, dispozitive medicale.

BENEFICII OFERITE

venituri bazate pe comision 30%

Folosind experienţa românească, acumulată şi certificată prin multiple medalii, Global Research a folosit apa cea mai pură, apa sărăcită în deuteriu, a adaugat experienţa şi cercetarea proprie în extrasul de ardei iute, capsicum şi alte uleiuri esenţiale din flora romîneasca spontană, a adugat multă muncă şi pasiune şi a rezultat un produs unic, original CAPSIO.