Clinica veterinară angajează asistentă generalistă sau absolventă liceu veterinar

Clinica Veterinara Lempes

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Participă la activitatea în cadrul recepției: primirea clienților, programări, comunicări telefonice
- Participă la consultații, operații și tratamentul animalelor.
- Răspunde de recepţia produselor primite de la furnizori
- Răspunde de curățenia și igiena din clinică
- Intocmește planul de aprovizionare

CERINTE

Cerințe:
- Absolventă de studii liceale/postliceale sanitare sau
veterinare
- Experienta este un avantaj dar se poate dobândi și pe
parcurs
- Vârstă maxim 39 ani
- Persoana responsabilă
- Persoana pasionata de domeniul
medical/veterinar/animale
- Fire comunicativa si sociabila
- Persoana activa si energica
- Persoana deschisa si dornica sa invete lucruri noi
- Posesor de autoturism

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- Salariu atractiv, in funcție de studiile absolvite
- Loc de muncă stabil, într-o echipă cu experiență, în
condiții de lucru civilizate și plăcute
- Posibilitatea construirii unei cariere de succes
- Formare continua
- Locuință de serviciu cu costuri reduse

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii medicale veterinare