BUYER MARCA PROPRIE

Hard Discount

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentine relatia cu furnizorii , negociaza conditii de achizitie si incheie contracte de achizitie cu furnizorii departamentului de care raspunde
- Identifica si evalueaza noi furnizori , negociaza conditii de productie si livrare sub marca proprie
- Gestioneaza si dezvolta gama de produse marca proprie;
- Este responsabil de baza de date de furnizori, produse, preturi, comenzi;
- Face analize si statistici , redacteaza rapoarte de activitate periodice ;

CERINTE

- Studii superioare (economice sau industrie elimentara reprezinta avantaj);
- Experienta in vanzari si /sau achizitii minim 2 ani ;
- Cunoasterea pietei FMCG constituie avantaj;
- Abilitati dezvoltate de comunicare si negociere;
- Persoana organizata, responsabila, sociabila, analitica.
- Cunostinte de operare PC (Office, Internet) la nivel avansat;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv ;
- Posibilitate de dezvoltare personala si profesionala.

DESCRIEREA FIRMEI

Reteaua de supermarketuri Hard Discount