BUSINESS UNIT MANAGER

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestioneaza eficient toate resursele alocate (umane, financiare, deadline-uri);
- Urmareste rezultatele echipei si se asigura de realizarea obiectivelor transmise de Companie;
- Tine legatura cu clientii din zona arondata, efectueaza analize pe si emite propuneri pe termen scurt si mediu;
- Propune masuri pentru cresterea performantelor de vanzare si incasare;
- Reprezinta societatea in relatiile cu clientii si alti parteneri de afaceri, relatii necesare bunului mers al activitatii departamentului;
- Colecteaza informatii privind piata farmaceutica in zona alocata;
- Intocmeste rapoarte privind zona si clientii alocati.

CERINTE

- Studii superioare, studiile complementare de management constituie un avantaj.
- Experienta de minim 5 ani pe o pozitie similara.
- Experienta anterioara in domeniul farmaceutic minim 2 an.
- Persoana dinamica, proactiva, cu excelente capacitati de organizare si control, bune abilitati de comunicare si inter-relationare la toate nivelurile.
- Bune cunostinte de operare PC, bune cunostinte de limba engleza.
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un mediu de activitate dinamic si propice dezvoltarii profesionale