CONSILIER FINANCIAR/AGENT MARKETING

BCR Asigurari De Viata

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIERE FIRMA:
BCR Asigurari de Viata – Vienna Insurance Group se impune prin servicii superioare calitativ, caracterizate printr-un inalt grad de profesionalism fiind capabila sa-si sprijine clientii in rezolvarea prioritatilor majore cu care se confrunta : protectia familiei, mentinerea garantata a stilului de viata , indiferent de situatiile prin care trec , continuarea si securitatea intereselor in afaceri.

Va invitam sa va alaturati echipei noastre pe pozitia :

RESPONSABILITATI:
-Promovarea produselor financiare BCR si BCR Asigurari de Viata - Vienna Insurance Group
-Participarea la sesiunile de instruire organizate de companie
-Atingerea targetelor de vanzari lunare/ trimestriale / anuale
-Activitati organizatorice si administrative

CERINTE

CERINTE:
-Flexibilitate, rezistenta la stres, capacitate de asimilare cunostinte
-Experienta in vanzari asigurari constituie un avantaj
-Abiltati excelente de comunicare, persuasiune, implicare, atitudine pozitiva, dinamic,sociabil
-Atitudine proactiva si orientata catre client

BENEFICII OFERITE

OFERIM:
-Cursuri de speialitate sustinute de traineri LIMRA
-Platforma de studiu pentru cursurile IMA
-Venituri corelate cu rezultatele, comisioane si bonusuri de cel mai inalt nivel
-Oportunitatea unei cariere de success in cadrul celui mai puternic grup financiar din Romania
-Posibilitatea de a avansa in cariera

Numai candidatii selectionati vor fi contactati pentru intrviu!

BCR Asigurari de Viata – Vienna Insurance Group se impune prin servicii superioare calitativ, caracterizate printr-un inalt grad de profesionalism fiind capabila sa-si sprijine clientii in rezolvarea prioritatilor majore cu care se confrunta : protectia familiei, mentinerea garantata a stilului de viata , indiferent de situatiile prin care trec , continuarea si securitatea intereselor in afaceri