ASISTENT MEDICAL in stomatologie

SC KRONVEST CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- pregatirea pacientilor pentru consultatii
- sterilizarea instrumentarului medical
- pastrarea curateniei si ordinii la locul de munca
- stabilirea necesarului de consumabile
- aplicarea si respectarea regulilor de buna practica stomatologica

CERINTE

- pregatire profesionala ca asistent medical
- experienta in stomatologie (reprezinta avantaj)
- aspect fizic placut si ingrijit
- abilitati de comunicare si relationare
- persoana agreabila, organizata si ordonata, constiincioasa
- persoana energica, motivata

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- mediu de lucru profesionist

Kronvest Consulting realizeaza servicii de top in managementul resurselor umane pe teritoriul Romaniei. Divizii active: recrutare si selectie, strategii pentru dezvoltare organizatiolana (training), studii si cercetari organizationale sau de piata, evaluare.