Asistent Marketing

BRUMM Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- implementeaza sub coordonarea Directorului Marketing planul de marketing;
- redacteaza documentele necesare derularii activitatilor din planul de marketing;
- mentine evidenta activitatilor si a clientilor firmei;
- mentine legatura cu partenerii firmei si furnizorii de servicii;
- efectueaza traduceri ale corespondentei si documentelor solicitate de Directorul Marketing.

CERINTE

- foarte bune cunostinte de limba germana si engleza;
- studii superioare, constituie un avantaj;
- simt organizatoric, capacitate de analiza si sinteza;
- manifestarea unui nivel inalt de responsabilitate in munca efectuata;
- cunostinte operare PC ¿ Word, Excel
- permis conducere categoria B, constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Pachet motivational atractiv, cu bonusuri in functie de performante. Oportunitatea de dezvoltarea a carierei intr-un mediu stimulativ si competitiv, bazat pe responsabilitate.

Firma de training, consultanta, recrutare si selectie de personal, coaching recruteaza pentru Partenerul sau companie de renume in domeniul instalatiilor.