Asistent marketing

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Are experienta de cel putin 1 an pe un post similar.
- Are studii superioare la o facultate de profil sau intr-un domeniu conex (Marketing/PR/ Comunicare/ Publicitate/ Resurse umane).
- Detine cunostinte avansate operare PC: pachetul Office (Outlook, Word, Power Point,Excel), cautari avansate pe Internet.
- Cunoaste limba engleza nivel avansat (citit, scris, vorbit).
- Este familiarizat cu principalele platforme sociale si instrumente online de promovare.
- Citeste frecvent presa din Romania si/ sau strainatate, din surse diversificate.
- Urmareste activitatea pietei atat in afara cat si in strainatate si se informeaza din diverse surse asupra ultimelor tehnici si strategii din domeniu.
- Este o persoana ambitioasa, cu un traseu clar de cariera – in ambele sensuri: stiu ce vreau sa fac/ stiu ce nu vreau sa fac.

CERINTE

- Persoana inteligenta, cu un spirit descurcaret.
- Profil analitic, orientat spre identificarea problemelor si solutionarea acestora.
- Fire independenta, capabil sa se autogestioneze si autocorecteze.
- Comunicativ, deschis spre munca in echipa si ajutorarea colegilor.
- Fire curioasa si pasionata de domeniul in care actioneaza, cat si de domeniile conexe.
- Persoana foarte organizata, care are experienta in gestionarea unei baze de date.
- Bune abilitati de planificare si organizare, precum si de gestionare a unui numar superior de sarcini in acelasi timp.
- Stapana pe sine, capabila sa isi mentina echilibrul si calmul in situatii de stress.

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in tara si in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare etc. ).
5. Recrutare si plasare de personal in tara.

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .