Asistent Manager (limba franceza)

Athos Consult SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistent manager (de directie), cu atributii in efectuarea unui volum mare de traduceri din/in limbile franceza si engleza, interpretariat, formalitati administrative si juridice minime, comunicare, gestiune documente si relatii cu partenerii externi ai firmei. Posibilitate de evolutie profesionala spre un post de consultant.

CERINTE

-studii superioare si minim un semestru de studii intr-o tara francofona;

-foarte buna capacitate de auto-organizare;

-bune cunostinte de MS Office;

-permis de conducere categoria B;

-limbi straine: franceza de un excelent nivel, scris si vorbit, constituie o cerinta obligatorie; de asemenea, limba engleza la un nivel foarte bun;

-minim 2 ani vechime in munca.

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet salarial corespunzator si telefon de serviciu. Se asigura formarea si instruirea profesionala continua, precum si posibilitatea de evolutie in cariera. Postul este localizat in Brasov.