Asistent manager lb. germana

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati specifice de secretariat:
- prelucrarea, redactarea corespondentei interne si externe si clasificarea documentelor
- programarea intalnirilor directorului, organizarea sedintelor
- organizarea protocolului in cazul intalnirilor de afaceri
- organizarea calatoriilor
- efectuarea traducerilor (germana, engleza)
- contabilitate primara
- gestionarea r4elatiei cu Medicina Muncii, SSM

CERINTE

- Atenţie concentrată
- Spirit organizatoric
- Echilibru emoţional
- Limba germana scris/vorbit
- Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
- Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
- Capacitate de a respecta termene limita

BENEFICII OFERITE

Avantaje:

Firma ce are ca domeniu de activitate realizarea soft-ului la comanda.
Este unul dintre cei mai mari furnizori de servicii software în domeniul medical, având clienti în Germania, Austria și Elveția.

Pentru detalii si alte oportunitati, accesati site-ul www.mondojob.ro

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.