ASISTENT MANAGER

DB TECHNOLIGHT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea si transmiterea aplelurilor telefonice, respectiv a mesajelor catre angajati
- Redactarea si pregatirea documentelor pentru participare la licitatii
- Primirea/expedierea documentelor sosite prin fax, posta sau e-mail
- Inregistrarea corespondentei
- Intampinarea clientilor
- Actiuni de protocol
- Indeplinirea sarcinilor administrative aferente functiei
Avantaj- cunostinte de contabilitate primara (facturare, registrul de casa...)
- Intocmire comenzi (marfa, transport)
- Mentinerea relatiei cu furnizorii(straini, obligatoriu cunoasterea limbii engleze scris, vorbit foarte bine) - Mentinerea relatiei cu clientii;

Program: L-V: 9-18; S-D: inchis.

CERINTE

- studii superioare (management, marketing, juridic)
- Comunicativa, serioasa, organizata, atenta la detalii
- Cu spirit de echipa si rezistenta la stres
- Atentie distributiva
- Experienta pe un post similar minim 3 ani
- Cunostinte foarte bune de operare PC (Microsoft Office) cat si a mediului online
- Cunostinte avansate de limba engleza (scris si vorbit) - OBLIGATORIU
AVANTAJ: Liceu tehnic.
Avantaj experienta in domeniul: electronica (audio-video).
Permis conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant + bonuri de masa, prime. Ore suplimentare platite dublu.

DESCRIEREA FIRMEI

VEZI www.dbt.ro