Asistent Manager

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Raspunde la apeluri in mod profesional si face legaturi telefonice cu interioarele din cadrul firmei;
Tehnoredactarea diferitelor materiale si redactarea corespondentei zilnice;
Primeste persoanele din afara (clienti, parteneri de afaceri etc.), manifestand atentie fata de acestea indiferent in ce calitate se prezinta la sediul firmei;
Promovarea imaginii firmei prin activitatea pe care o desfasoara;
Creeaza un mediu confortabil pentru vizitatori (in timpul asteptarii);
Informeaza pe cei interesati de sosirea vizitatorilor, conduce vizitatorii la persoanele interesate si asigura protocolul aferent;
Redacteaza si fotocopiaza diferite materiale (imputerniciri, procese verbale de predare
primire carti de munca etc);
Se ocupa de rezervarile de hotel, avion, autobuz etc;
Primeste si transmite e-mail-uri si memo-uri;
Activitati de aprovizionare necesar firma.

CERINTE

Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare;
Cunostinte operare calculator (Microsoft Office: Word, Excel);
Experienta in activitati de secretariat;
Limba engleza (nivel avansat);
Capacitate de sinteza, abilitati de multitasking, abilitati organizatorice;
Atitudine pozitiva,seriozitate si responsabilitate, punctualitate, atentie la detalii;
Carnet de conducere cat. B.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Stabilitate;
Mediu de lucru modern si placut;

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.