Asistent in brokeraj

Destine Broker de Asigurare

Job expirat

RESPONSABILITATI

prospecteaza piata - isi face cunostinte noi
oferte de asigurare
incheie polite de asigurare
ii face "service" clientului
invata produse noi
participa la intalniri
iese la distractie cu echipa - munca e munca, distractia e distractie

CERINTE

sa stie sa zambeasca - ne plac oamenii veseli
sa fie dispus sa invete - continuu apare ceva nou
atitudine pozitiva
munca in echipa
sa fie sociabila
sa-i placa dezvoltarea personala - in echipa noastra toata lumea creste
bune abilitati de comunicare si negociere

BENEFICII OFERITE

libertate - fara carte de munca
se pune la dispozitie o platforma performanta de emiere si monitorizare a ofertelor si politelor de asigurare RCA, Casco, Locuine, Calatorii
suport permanent in dezvoltarea personala si a afacerii, printr-o echipa de profesionisti
sistem de cariera cu comisioane atractive
posibilitatea de a alege locul si programul de lucru
comisioane platite in timpul specificat din contract
distractie - viata este ata de frumoasa

DESTINE BROKER DE ASIGURARE este o societate de brokeraj specializată în reprezentarea şi apărarea intereselor clienţilor săi, în raporturile cu societăţile de asigurare.
Colaborarea cu cele mai reprezentative societati de asigurare din piata de profil din Romania, te ajuta, atat pe tine cat si pe client, in obtinerea celui mai bun produs si la un pret avantajos