Asistent/a Manager/ Marketing la Complex turistic in Brasov

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

La cea mai extinsa si ieftina retea de hoteluri, pensiuni, vile si restaurante din Brasov, cu un grad de ocupare hotelier anual de 99%, se cauta, in procesul de continua dezvoltare si expansiune, Asistent Manager si Marketing, cu atributii si responsabilitati vaste, atat in domeniul hotelier cat si in cel de restaurante.
Se cauta persoane care nu se multumesc cu un salariu de inceput de mai putin de 1000-1200 lei in mana, care stiu ca valoreaza mult mai mult si care apreciaza ca in traiectoria profesionala personala "the sky is the limit".

CERINTE

- experienta de 50 de ani a altora in acelasi post condensati intr-o experienta personala de 1-3 ani
- studii superioare sau macar cunostinte superioare care s-au concretizat din experienta profesionala si nu doar.
- initiativa, perseverenta, workahoolism
- disponibilitate la program prelungit si efort suplimentar cand e cazul

BENEFICII OFERITE

- mese zilnice