Arhitect

S.C. DART PROIECT S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- proiectare de arhitectura
- elaborarea de concepte arhitecturale si solutii pentru proiectele propuse
- proiectare de urbanism (PUZ, PUD)
- management de proiect
- coordonarea tuturor specialitatilor
- asistenta tehnica pe perioada executiei proiectului
- postul este in Brasov.

CERINTE

- obligatoriu absolvent/a al/a Facultatii de Arhitectura
- cunoasterea in detaliu a cel putin unuia dintre programele de proiectare asistata, ArchiCAD, AutoCAD, Nemetchek ALLPLAN (cu accent pe ArchiCAD)
- creativ, productiv, profesionist, perfectionist, pasiune pentru arhitectura si dedicatie
- disponibilitate pentru deplasari in tara si in strainatate
- disponibilitate la program prelungit cand este cazul.

Avantaje:
- experienta de peste 3 ani in domeniu
- detinerea dreptului de semnatura
- cunoasterea programelor 3Dmax, Photoshop, CorelDRAW.

BENEFICII OFERITE

- salariu convingator cu ajustari periodice in functie de experienta si performante.

Compania Dart Proiect ofera servicii de proiectare in domeniul arhitecturii, urbanismului, amenajarii teritoriului, design-ului si alte servicii complementare. In cei peste 14 ani de experienta acumulati firma noastra a realizat numeroase proiecte pentru constructii rezidentiale, comerciale si industriale in Brasov si alte orase mari din tara.

www.dart-proiect.ro