Arhitect

S.C. D\'ART PROIECT S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- proiectare de arhitectura ( PUD, PT, DDE) - elaborare de documentatie pentru Certificate de Urbanism, Memorii tehnice, Studii de solutie, etc.

- elaborare de proiect pentru Autorizatia de construire.

CERINTE

- cunoasterea in detaliu a cel putin unuia dintre programele de proiectare asistata, ArchiCAD, AutoCAD, Nemetchek ALLPLAN

- cunoasterea programelor 3Dmax, Photoshop, CorelDRAW reprezinta un avantaj

- creativ, productiv, rezistent la stress, cooperant, sociabil, echilibrat

- PROFESIONIST, PERFECTIONIST

- capacitate de a respecta un termen limita

- disponibilitate pentru deplasari

BENEFICII OFERITE

- salariu raportat permanent la valoare si la performantele profesionale, prime si bonus-uri periodice, masina de serviciu

- aparatura completa, performanta, soft-uri licentiate

- lucru intr-un colectiv de profesionisti

- posibilitati de perfectionare si acces la top management.

D\'Art - Proiect este o companie consacrata pe piata proiectarii de arhitectura, urbanism si ingineria constructiilor din Brasov. Dispune de un sediu ultra-modern situat in centrul orasului, de echipamente de ultima generatie, conditii de lucru exceptionale si nu in ultimul rand de un colectiv tanar si dinamic de profesionisti.