Area Sales Manager - Brasov (companie ambalaje carton)

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vizite la clienti (persoane juridice)
- atragerea de noi clienti
- prezentare produse
- consiliere clienti in alegerea produsului potrivit
- rapoarte specifice de activitate

CERINTE

- experienta in vanzari tip B2B (business to business)
- experienta in domeniul ambalajelor de carton
- orientare tehnica
- Engleza avansat

BENEFICII OFERITE

- salariu fix atractiv
- procent din vanzari
- masina de serviciu
- telefon de serviciu

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul consultantei in resurse umane. Avem sedii in tari ca Germania, Franta, Rusia, China si Romania.
Compania a fost infiintata in anul 1989 si de-a lungul timpului si-a construit o experienta bogata in domeniul automotiv si al distributiei, avand parteneri nationali si multinationali de renume.
In intampinarea dorintelor dumneavoastra de a avea un viitor profesional cat mai bun, asteptam candidaturile dumneavoastra si ne angajam in a va oferi sansa de a lucra pentru partenerii nostri.