Area Sales Manager

Comert ALF II SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea si motivarea unei echipe de vanzari
- fidelizarea clientilor
- realizarea obiectivelor lunare, trimestriale si anuale

CERINTE

- experienta relevanta intr-o pozitie similara
- spirit de organizare, planificare, coordonare

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv, bazat pe performanta

Societate importatoare de produse cosmetice din Italia marca SALEDO , AQUOLINA , CLEO si FELCE AZZURRA cu drept de exclusivitate pt. Romania ofera conditii avantajoase distribuitorilor si retelelor de magazine specializate pentru desfacerea acestora. Divizia de dulciuri este producatorul gumei de mestecat bila cu aroma de fructe ALBERT the Smily Gum si al pralinelor din ciocolata cu lichior de Visine ALBERT Cherry, importatorul al sucurilor CAPRI-SONNE din Germaia si al dropsurilor LIKING din Italia, aceste produse sunt distribuite in toata tara prin reteaua de distribuitori locali creata.