Area Sales Manager

EURO GSM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizarea si evaluarea activitatii magazinelor din subordine
- instruirea si evaluarea permanenta a angajatilor
- cunoastrea pietei locale pentru stabilirea strategiilor de vanzare
- intocmirea periodica a rapoartelor de activitate
- administrarea bugetelor
- implicarea puternica in activitatea magazinelor pentru realizarea obiectivelor propuse
- promovarea permanenta a companiei

CERINTE

- coordonarea unei echipe min 2 ani
- administrare bugete
- administrarea resurselor materiale min 2 ani
- experineta in vanzari min 3 ani
- cunostinte de marketing si management (preferabil cursuri sau training-uri in domeniu)
- studii superioare
- dorinta puternica de dezvoltare, perfectionare si afirmare profesionala
- situarea intr-o pozitie asecendenta pe traseul profesional

BENEFICII OFERITE

- venituri corelate cu realizarile
- oportunitati reale de formare profesionala si avansare profesionala
- un mediu competitiv stimulativ pentru auto-dezvolt

Companie nationala de telecomunicatii Misiunea noastra este:
Atingerea excelentei pe plan local, regional si national in promovarea si distributia produselor si serviciilor de comunicare, oferind servicii orientate catre clienti.