Angajez Vanzator Magazin Alimentar "Acces Market" in cartierul Noua

Acces Market S.C. MIHDOI - SERVICE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajăm vânzător pentru un magazin alimentar (Acces Market) cu produse diverse în cartierul Noua din Braşov, lângă capătul liniei nr.17.

Cautăm o persoana serioasa, amabilă şi dornică să vorbească cu lumea şi să servească în cel mai plăcut mod posibil.
Nu este nevoie de experienţă acumulată. Este nevoie doar de o persoană care îşi doreşte un loc de muncă într-un timp foarte scurt.

Cei interesaţi sunt rugaţi să sune la 0744322283.

CERINTE

1. Se ocupă de vânzarea produselor din magazin
2. Se ocupă de recepţia mărfii
3. Se ocupă cu gestionarea magazinului pe timpul programului.
4. Toate responsabilităţile pe care le poate avea o vânzătoare.

BENEFICII OFERITE

- se deconteaza autobuzul

Acces Market este format din două mini-marketuri în Braşov cu potenţial de extindere în viitorul apropiat.

Avem puncte de lucru în zona Astra şi în zona Noua.

Căutăm constant doamne/domnişoare dornice să ni se alăture în echipă.
Compania funcţionează în acest domeniu din 1993.