Angajam Operatori Productie cu sau fara experienta

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati: Activitate de operator de productie, in functie de sector (lacuire, montaj, injectare, lustruire, etc.) conform fisei postului.

CERINTE

Cerinte:
-Studii-Minim 8 clase
-Experienta anterioara nu este necesara dar constituie avantaj (se ofera instruire la locul de munca)
-Disponibilitate de lucru in schimburi (3 schimburi)

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Pachet salarial negociabil, compus din salariu fix + tichete de masa in valoare de 30 de lei, incepand de la 3200 de le brut.
- Spor de noapte 25%;
-Ore suplimentare platite 200%;
-Subventie cantina 8 lei/zi (masa calda);
-Transport asigurat -Brasov/Codlea/Zarnesti/Persani + alte zone din jur;
-Diferite tichete si prime cadou;
-Asigurare medicala privata.
-Concedii conform legislației 25 zile/pe an;

Prin sucursalele din București și Brașov, oferim întregul nostru suport clienților aflați în întregirea echipelor interne, fie pentru zona de white collar - personal de birou, fie pentru cea de blue collar - echipe de muncitori, personal producție, logistică, etc.