Angajam Montatori tamplarie PVC

DECORIMOB SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Viitorul nostru coleg va face parte dintr-o echipa nou formata,va contribui direct la dezvoltarea sa in cadrul companiei.
Programul de lucru este foarte flexibil, cand este lucrare se munceste in rest isi poate dedica timpul altor activitati, fie in cadrul firmei pentru a castiga mai multi bani, fie personale.
Obligatiile noului coleg sunt:
- incarcarea/descarcarea tamplariei si a sticlei
- montarea corespunzatoare a tamplariei
- reglaje si masuratori dupa caz

CERINTE

-Perseverent
-Minim 6 luni experienta in montajul sistemelor de tamplarie PVC
- Muncitor
-Spirit de echipa
-Seriozitate

BENEFICII OFERITE

Remuneratia se va face pe comision din mp montati + diferite bonusuri in functie de performanta.
Dupa primele 3 luni de activitate se va trece pe salariu fix+comision din mp montati.

DESCRIEREA FIRMEI

Tamplarie PVC cu geam termopan
Incalziri electrice in pardoseala
Degivrari exterioare