Angajam Montator de jaluzele, rolete, tamplarie

Wind Decor

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:

- Efectuarea masuratorilor la domiciliul clientului.

- Ofera consultanta si suport clientului.

- Comunica cu clientul pentru a intelege mai bine cerintele acestuia;

- Montarea cu acuratete a produselor: jaluzele verticale si orizontale, rolete interioare, rulouri exterioare, tamplarie din PVC/AL, plase, sine si galerii perdele etc.

- Capacitatea de a-si organiza cat mai bine timpul si traseul pentru lucrarile din teren.

CERINTE

- minim studii medii
- experienta relevanta in montari
- capacitate de analiza, atentie la detalii
- detinator de permis de conducere
- orientat catre rezultate si respectarea termenelor
- excelente abilitati de comunicare si inter-relationare
- seriozitate
- responsabilitate si punctualitate
- dispus pentru program flexibil si deplasari

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv, conform realizultatelor.
- masina si telefon de firma.
- instruire

Wind Decor este importator, producator si distribuitor de: jaluzele verticale, rolete de interior, jaluzele multifactura, rulouri de exterior, plase de insecte.