SC BAUM SRL angajeaza in Brasov operator / operatoare sala de jocuri

SC BAUM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Trebuie sa anuleze creditul castigator de pe aparatul slot si sa plateasca clientului suma castigatoare. Sa mentina buna functionalitate a salii de jocuri (curatenia la locul de munca) si sa anunte in timp real defectiunile care pot sa aparea la aparate. Sa preia gestiunea la intrarea in tura si sa raspunda de ea.

CERINTE

- Cunoștințe de operare PC – nivel mediu;
- Atitudine orientată către client și bune capacități de comunicare;
- Persoană echilibrată, responsabilă, conștiincioasă;
- Loialitate, corectitudine și seriozitate.

BENEFICII OFERITE

Salariul atractiv
-Contract de munca incheiat pe durata nedeterminata, forme legale de munca
- Oportunitatea unui loc de muncă stabil;
- Instruire de specialitate și dezvoltare profesională;
- Noi iti oferim un post de munca alaturi de o echipa tanara, motivata si orientate spre atingerea obiectivelor
- Program de lucru flexibil;
- Oportunităţi de promovare.