Angajam Electrician Autorizat

SC TEHMIN-BRASOV SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- executa lucrari din domeniul electric conform documentatiei tehnice primite
- asigura montajul partilor electrice/mecanice din componenta produselor
- asigura activitatea de cablaj conform documentatiei primite: taiere, etichetare, montare etc
- monteaza subansambluri si componente in tabloul electric
- asigura curatenia la locul de munca

CERINTE

- experinta in domeniu
- seriozitate
- o buna indemanare in montaj
- permis de cond cat B
- disponibilitate program prelungit si deplasari

BENEFICII OFERITE

CIM perioada nedeterminata ( 90 de zile perioada de proba)
incepere imediata a activitatii
tichete de masa
transport asigurat de societate (sediul firmei: Loc.BOD)

SC TEHMIN-BRAŞOV SRL oferă servicii complementare domeniul materialului rulant. Serviciile sunt realizate la un nivel ridicat de profesionalism, cu tehnică modernă şi personal specializat.
Intreaga productie a firmei are la baza cercetarea si inovarea si este destinata societatilor de constructie, modernizare si exploatare din domeniul feroviar, dar cu posibilitati de extindere si la alte domenii.