Angajam agent de vanzari cu experienta in domeniul consumabilelor de birou

SC ALBACOM BIZ SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza, prezinta si vinde produsele comercializate de companie, in aria de care raspunde .
- Stabileste si participa la intalnirile cu clientii, intocmeste ofertele, identifica consumabilele potrivite ;
- Pastreaza un contact permanent cu clientii din zona de care raspunde si efectueaza vizite regulate la client pe teren cu scopul de a identifica noi oportunitati de vanzare.
- Asigura consilierea clientilor cu privire la achizitia produselor comercializate de

CERINTE

- Detinator permis de conducere categoria B si autovehicol personal (cu decontarea cheltuielilor);
- Experienta in vanzari;
- Persoana pro-activa, orientata catre client si catre rezultate, atenta la detali;
- Abilitati bune de comunicare si vanzare.
- Capacitatea de planificare si organizare a propriei munci.
- Abilitati de operare a calculatorului (MS Office, MS WORD).
- Disponibilitatea de a se deplasa in regiunea de responsabilitate.