Angajam Agent de Publicitate

SC Xpose Media Serv Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cu ocazia lansarii publicatiei Ghid Brasov, cautam persoane doritoare sa se alature echipei noastre .

- Cautam tineri !
- Nu trebuie sa ai experienta ci doar sa vrei sa te dezvolti alaturi de noi !
- Program Part-time sau Full Time.
- Echipa noastra asigura program de instruire in tehnici de vanzare si negociere.

Salariul este motivant, direct proportional cu performantele personale, iar programul flexibil. Xpose Media este o agentie de publicitate independenta, full- service, lider de piata pe domeniul online in Sibiu si activeaza din 2008 pe piata serviciilor media din Sibiu. Lansarea publicatiei Ghid Brasov are loc datorita succesului avut pe piata sibiana cu Ghid Sibiu, publicatie lansata la sfarsitul anului 2013.

Ce cautam?
Daca esti sociabil , indraznet, descurcaret si crezi (stii) ca esti agentul de vanzari potrivit te invitam sa ne trimiti un cv pe adresa brasov@proghid.ro cu POZA atasata !

Responsabilitati :
- Identifica si abordeaza personalizat clientii noi.
- Urmareste si culege feedback- ul legat de serviciile vandute.

CERINTE

Aspect profesional - business
-Abilitati de comunicare si negociere, mentinerea de relatii
- Sarm, intuitie, flexibilitate , dinamic
- Hotarare, abilitati excelente de organizare, initiativa
- Disponibil pentru o colaborare pe termen lung
- Nu se cere experienta dar reprezinta un avantaj.
-Atitudine de vanzator, Orientat spre clienti
- Intelege nevoile si dorintele clientilor.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv.
- Telefon mobil.
- Posibilitatea de avansare in functie in cadrul agentiei.

Xpose Media este o agentie de publicitate independenta, full- service, lider de piata pe domeniul online in Sibiu si activeaza din 2008 pe piata serviciilor media din Sibiu.